Asus Filter

2004 yılından itibaren toptan ve perakende satış konusunda faaliyet gösteren,2009 yılı itibari ile su arıtma sektöründe Türkiye`de yerli üretime geçmiş ilk firma olma özelliği taşıyan Filtek Su Arıtma ve Filtre Sistemleri Ltd. Şti. tüm Türkiye de güler yüzlü, teknik bilgi ve donanıma sahip personel kadrosu, kaliteli hizmet anlayışı doğrultusunda müşterilerine hizmet vermektedir. Firmamız 2019 yılı itibariyle Filtek Filtre ve Su Arıtma Sistemleri San. A.Ş. olarak nevi değişikliğine gitmiş, yatırımlarını ve ürün çeşitliliğini geliştirmiştir. 13.000 metrekare üzerine kurulu fabrikamızda 300 adet personel ile üretim yapmakta olup, Şirinevler, Eyüp, Antalya, Gaziantep ve İzmir olmak üzere 6 mağazamız mevcuttur. Bünyesinde bulunan tüm ürün çeşitlerine kendi üretimi olması sebebi ile güvenen ve bu güven ile Türkiye’nin her bölgesine ulaşmakta ve üstün satış sonrası hizmet anlayışı ile daima sektörün en iyisi olmayı başarmıştır.

Misyonumuz; Firmamız kurulduğu ilk günden itibaren sektördeki beklenti ve ihtiyaçların tam karşılığı olan kaliteli hizmet anlayışını ilke edinmiştir. Çalışanlarının ve müşterilerinin memnuniyetini sağlamış, gelişen teknoloji ve yenilikleri bünyesine alan kaliteli ve verimli bir firma olma misyonuna sahiptir.

Vizyonumuz; Şirket politikası ve deneyimlerimizden aldığımız güçle, sektörde elde ettiğimiz konumumuzu, sektördeki değişim ve gelişimlere de uyum sağlayarak en üst seviyeye çıkarmaktır.

Asus Filter İle Arıtılan Suyun Değerleri

K+

Potasyum

2.5 mg/L
Fl

Flor

0.5 mg/L
Cl

Klor

350a mg/L
Mg

Magnezyum

14.5 mg/L

Nitratlar

2 mg/L

Bikarbonatlar

157 mg/L

Sülfatlar

5.6 mg/L

Sodyum

0.4 mg/L